OR-TG

3 Yıl Garanti
Stark Makine

OR-TG


Tüp fiber lazer kesim makinesi, kullanımı kolay borular için özel olarak tasarlanmıştır. İyi kesme kalitesi ve kesme verimliliği ile, tüp fiber lazer kesici, spor ekipmanlarında, çeşitli boru türlerinde, su borularında, petrol boru hatlarında ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır ve aşağıdaki gibi çeşitli özel şekilli boru malzemelerine uyarlanmıştır: yuvarlak boru, kare boru, dikdörtgen boru, oval boru vb.

 

Stark Makine

GENEL ÖZELLİKLER

AKILLI KONTROL SİSTEMİ


CypCut düzlem kesme yazılımı, lazer kesim endüstrisinin derinlemesine özelleştirilmesi için özel olarak geliştirilmiş, kullanımı kolay, işlev bakımından zengin, çeşitli işleme durumlarına uygun bir yazılım setidir.

TEK PARÇA YATAK SİSTEMİ


Eşsiz endüstriyel yapı tasarımı, maksimum stabilite ve daha yüksek titreşim direnci ve sönümleme kalitesi sağlar.

ÖN VE ARKA PNOMATİK SİSTEM


Tüp lazer kesim makinesi, kesme.chamferinq, oluk açma veya delik, puanlama ve diğerleri gibi karmaşık tüp yapısının olası boyut ve şekil özelliği işlemesini gerçekleştirebilir.

OTOMATİK YAĞLAMA SİSTEMİ


Tüm gövde düzeni, kılavuz rayların ve rafların otomatik yağlanması.

MODÜLER TASARIM. MAKSİMUM ÇALIŞMA SÜRESİ


nLIGHT fiber lazerler maksimum çalışma süresi ve üretkenlik sağlar. Sektör lideri güvenilirliğe sahip tescilli bileşenlerimizden üretilmiştir. Modüler tasarımımız, kullanıcıların çalışır durumda kalması için bileşen düzeyinde

LAZER GÜÇ KAYNAĞI


Her bir lazerin gücü, özel kesim gereksinimlerine göre değiştirilebilir. Bu şekilde, bir makine çeşitli kesme gereksinimlerini karşılayabilir ve çok amaçlı etki elde edebilir.

SMART ZOOM LAZER KESİM KAFASI


Güç derecesi 6KW / 8KW; ZOOM oranı 1,2X-4,0X; Gerçek zamanlı durum izleme özelliğine sahip akıllı sensör teknolojisi; EtherCAT protokolü.

EtherCAT tabanlı iletişim ve kontrol.
Durumu izlemek için 4 renkli LED lambalar.
Işın spot boyutunun otomatik değişimi.
Optimize edilmiş optik konfigürasyon ve pürüzsüz gaz devresi.
Camı kapatmak için sürekli izleme.
Üst kapak camı, kolimasyon lensini daha fazla korumak için kullanılır.

LAZER GÜÇ KAYNAĞI


1000W ~ 6000W TEK MODÜL CW FİBER LAZER, yüksek elektro-optik dönüşüm verimliliği, kompakt boyut, iyi ışın kalitesi ve bakım gerektirmeyen yüksek güçlü bir fiber lazerdir.
Muadil ürünlere nazaran dayanıklı, kaliteli kesim, kolay servis, ürün yelpazesi ile birlikte makineye entegredir.

GENİŞ KESİM UYGULAMALARI


Kesme kafası ProCutter Zoom 2.0, minimum alanda maksimum ve esnek performans sağlar. 12 kW’a kadar lazer güçleri için her kalınlıktaki tüm malzemeler için mükemmel ışın üretir ve bu nedenle düz yatak sisteminiz için çok yönlüdür.

MAKSİMUM ESNEKLİK VE EN YÜKSEK VERİM

Kesme kafası ile hem kalite hem de hız açısından her zaman optimum proses sonuçlarını elde edersiniz. Kapsamlı hareket yolları ve lazer noktasının değişken büyütmesi sayesinde, her tür ve kalınlıktaki malzeme için optimum kesme ve delme işlemi ayarlanabilir. Sabit büyütmeli bir ürünle karşılaştırıldığında bu, bazı lazer kesim alanlarında %35’e varan hız avantajları sağlar. Kapsamlı hareket yolları, özellikle kalın malzemeleri işlerken avantajlıdır. Yeni süreçler kararlı bir şekilde uygulanabilir ve bileşenin mükemmel pürüzlülüğü ve kareliğiyle sonuçlanır.

DİĞER ÖZELLİKLER

KESİM ÖRNEKLERİ


TEKNİK ÖZELLİKLER


VİDEOLAR


>Stark Makine

TEKLİF İSTE

Ürün veya ürün grubuna özel toplu alımlar için teklif isteyin