OR-FHT

3 Yıl Garanti
Stark Makine

OR-FHT


Sac ve tüp fiber kesme makinesi, aynı takım tezgahı üzerinde iki farklı malzeme şeklinin kesilmesini gerçekleştirir. Bir kremayer ve pinyon tahrik sistemi ve profesyonel bir CNC kesim sistemi benimser ve kullanımı ve bakımı kolaydır.

Bunun yanı sıra sıkı montaj süreci, CNC lazer kesim makinesinin yüksek hassasiyetle istikrarlı çalışmasını sağlar. Kullanıcılara güçlü kesme yeteneği ve verimliliği sağlayan ithal üst sınıf aksesuarlara sahip optik fiber lazer kesim makinesi. Bu nedenle ekonomik levha ve boru işleme için en iyi seçimdir.

Stark Makine

GENEL ÖZELLİKLER

5. NESİL HAVACILIK TEKNOLOJİSİNE SAHİP ALÜMİNYUM ALAŞIMLI KÖPRÜ


Koruyucu fiber lazer kesme makinesi, kullanıcılara güçlü kesme yeteneği ve verimliliği sağlamak için tamamen kapalı lazer koruyucu kapak, zincir değişim platformu ve profesyonel CNC kesme sistemi kullanır. Aynı zamanda, en çok ithal edilen parçalar ve sıkı montaj süreci, makinenin güvenli, verimli ve yüksek hassasiyetli istikrarlı çalışmasını sağlar

OTOMATİK YAĞLAMA SİSTEMİ


Yağlama zamanı ve sıklığı, merkezi kontrol sistemi ve kılavuz raylar, sürgüler, vidalar, raflar vb. İçin kapsamlı çok noktalı yağlama ve atık yağlama sıvısının otomatik olarak geri dönüşü ve toplanması yoluyla ayarlanabilir.

GENİŞ KESİM UYGULAMALARI


Kesme kafası ProCutter Zoom 2.0, minimum alanda maksimum ve esnek performans sağlar. 12 kW’a kadar lazer güçleri için her kalınlıktaki tüm malzemeler için mükemmel ışın üretir ve bu nedenle düz yatak sisteminiz için çok yönlüdür.

AKILLI KONTROL SİSTEMİ


CypCut düzlem kesme yazılımı, lazer kesim endüstrisinin derinlemesine özelleştirilmesi için özel olarak geliştirilmiş, kullanımı kolay, işlev bakımından zengin, çeşitli işleme durumlarına uygun bir yazılım setidir.

YÜKSEK SERTLİKTE SÜPER AĞIR ELİK LEVHA KAYNAKLI YATAK


Kaynaklı yatağın hammaddesi 12 mm kalınlığında çelik levhadır. Sonlu eleman analizi, yatağın yapısının optimize edilmesine yardımcı olur ve yatağın iyi mekanik özelliklerini sağlamak için eşit mukavemetli alın eklemleri elde etmek için oluk kaynağı yöntemi kullanılır. İç gerilimi ortadan kaldırmak için gerilim tavlama ve doğal yaşlandırma işleminden sonra, yatağın son derece yüksek stabilitesini ve kesme doğruluğunu koruyun.

MODÜLER TASARIM. MAKSİMUM ÇALIŞMA SÜRESİ


nLIGHT fiber lazerler maksimum çalışma süresi ve üretkenlik sağlar. Sektör lideri güvenilirliğe sahip tescilli bileşenlerimizden üretilmiştir. Modüler tasarımımız, kullanıcıların çalışır durumda kalması için bileşen düzeyinde.

DİĞER ÖZELLİKLER

KESİM ÖRNEKLERİ


TEKNİK ÖZELLİKLER


VİDEOLAR


>Stark Makine

TEKLİF İSTE

Ürün veya ürün grubuna özel toplu alımlar için teklif isteyin