OR-HW

3 Yıl Garanti
Stark Makine

OR-HW


OREE lazer el tipi fiber lazer kaynak makinesi, en yeni nesil fiber lazeri benimser ve akıllı lazer kaynak kafası ile donatılmıştır. Basit kullanım, güzel kaynak hattı, hızlı kaynak hızı ve sarf malzemesi olmaması gibi birçok avantajı vardır. İnce paslanmaz çelik plakalar, karbon çelik plakalar ve galvanizli saclar gibi metal malzemelerdeki kaynak uygulamaları, geleneksel argon ark kaynağı ve elektrik kaynağının yerini mükemmel şekilde alabilir. Elde tutulan lazer kaynak makinesi, mutfak dolapları, merdiven asansörleri, raflar, fırınlar, paslanmaz çelik kapı ve pencere korkulukları, dağıtım kutuları, paslanmaz çelik ev ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılabilir.

Stark Makine

GENEL ÖZELLİKLER

YÜKSEK FREKANSLI DÖNER KAYNAK KAFASI


Metal ekipman, paslanmaz çelik ev ve diğer endüstrilerde karmaşık düzensiz kaynak işlemlerinde yaygın olarak kullanılabilir; Geleneksel argon ark kaynağının mükemmel değiştirilmesi, ince paslanmaz çelik levhada elektrik kaynağı, demir levha, alüminyum levha ve diğer metal malzemeler kaynağı. Akıllı iç tasarım ve iyi etkileşimli kontrol sistemi, işlenmiş parçaların tolerans aralığını ve kaynak genişliğini genişleterek noktanın küçük dezavantajını çözer ve kaynak oluşumu daha iyidir. Hafif şekil, gövde mühendisliği tasarım yöntemi, rahat tutuş; Tek elle kontrol edilmesi kolay, kullanımı kolay. Birden fazla güvenlik alarmı, hareketli parçalardan sonra otomatik ışık kilidi, yüksek güvenlik. Güzel kaynak, yüksek hız, sarf malzemesi yok, kaynak izi yok, renk değişimi yok, daha sonra cilalamaya gerek yok. Farklı ürünlerin kaynak ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli Açılı nozullarla yapılandırılabilir.

ENTEGRE KONTROL SİSTEMİ


El kaynak makinesinin fonksiyonları ve parametreleri 7 inçlik dokunmatik ekrana entegre edilmiştir. Tek tıklama işlemi rahat ve hızlıdır.

SU SOĞUTMA MAKİNESİ


Optimize edilmiş görünüm, daha küçük gövde. Soğutma lazer kaynağı, lazer kafası, çift sıcaklık kontrolü. Düşük gürültülü fan motoru, mükemmel soğutma ve yoğunlaşma etkisi, kararlı kısma mekanizması.

LOREM IPSUM DOLOR

DİĞER ÖZELLİKLER

KAYNAK ÖRNEKLERİ


TEKNİK ÖZELLİKLER


VİDEOLAR


>Stark Makine

TEKLİF İSTE

Ürün veya ürün grubuna özel toplu alımlar için teklif isteyin