OR-R

3 Yıl Garanti
Stark Makine

OR-R


Bobin lazer kesim üretim hattı, çalışma alanını izole eder ve kesim alanını kapalı tutarak operatörün güvenliğini sağlayabilir. Kesimden kaynaklanan toz sızıntısını önler ve çalışma alanının temizliğini sağlar.

Konsol yapısı, gerilme tavlaması, yüksek yük taşıma çerçevesi, kararlı çalışma. Frekans dönüştürme kontrolü, kararlı besleme malzemesi, hidrolik genleşme, esnek çalışma. Kalınlaştırılmış elektrolizle kaplanmış yatak çeliği, dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı; türbin senkronizasyonu, taşıyıcı ayarı; manuel ve elektrikli çift modlu, kendinden donanımlı baskı silindiri, yüksek kaliteli ve güçlü tesviye

Stark Makine

GENEL ÖZELLİKLER

BÜYÜK MUHAFAZA TASARIMI


Çalışma alanını izole etmek ve kesim alanını kapalı tutmak, kesimden kaynaklanan toz sızıntısını önlerken operatörün güvenliğini sağlayabilir ve çalışma alanının temizliğini sağlayabilir.

GERİLME TAVLI AĞIR MALZEME RAFI


Konsol yapısı, gerilme tavlaması, yüksek yük taşıma çerçevesi, kararlı çalışma. Frekans dönüştürme kontrolü, kararlı besleme malzemesi, hidrolik genişleme, esnek çalışma.

ÇİFT MODLU YÜKSEK VERİMLİ TESVİYE MAKİNESİ


Kalınlaştırılmış elektrolizle kaplanmış yatak çeliği, dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı; türbin senkronizasyonu, taşıyıcı ayarı; manuel ve elektrikli çift mod, dişli şanzıman; kendinden donanımlı baskı silindiri, yüksek kaliteli ve güçlü tesviye.

SERVO HASSAS BESLEME CİHAZI


Servo motor sürücü, takip silindiri desteği, metal levha kaymasını ve kıvrılmasını azaltır.

OTOMATİK MONTAJ HATTI


Çıplak rulo malzemelerin çözülmesini, tesviye edilmesini ve kesilmesini tek seferde gerçekleştirebilir, işçilikten ve verimli üretimden tasarruf sağlar.

DİĞER ÖZELLİKLER

KESİM ÖRNEKLERİ


TEKNİK ÖZELLİKLER


VİDEOLAR


>Stark Makine

TEKLİF İSTE

Ürün veya ürün grubuna özel toplu alımlar için teklif isteyin