EĞİTİM

Stark Makine olarak, sorunsuz çalışan makineler için eğitimin birinci basamak olduğunu iyi biliyor ve çalışmalarımıza bu yönde ağırlık veriyoruz.

Stark lazer fason kesim yerindeki eğitmenler ile personel eğitimlerimiz sürekli güncel tutulmaktadır. Gelişmeleri sürekli takip eden tecrübeli eğitim uzmanlarımız tüm makine kullanıcılarına- personeline programlı teknik eğitimler vermektedir.

Kurulum ve devreye alma servisleri sonrasında operatör ve bakım eğitimleri tarafımızca makine başında uygulamalı olarak verilmektedir. Eğitime katılan her operatöre, gerekli başarı şartlarını sağladığı taktirde STARK Eğitim Sertifikası verilerek yetkinlikleri kayıt altına alınmaktadır.

Personel yada versiyon değişikliği gibi nedenlerden dolayı gelişen eğitim ihtiyacı durumunda bu eğitimler saha servisleri ile tekrar sağlanmaktadır.

Stark Satış Sonrası Hizmetler ekibi olarak amacımız; yeni geliştirilmiş makinalarımız piyasaya servis edilmeden önce gerekli eğitimlerini tamamlamış ve sizlerden gelen her türlü talebe müdahale ederek makinanın işte kalma süresini en üst seviyede olmasını sağlamaktır.