OR-PHT

3 Yıl Garanti
Stark Makine

OR-PHT


Koruyucu fiber lazer kesim makinesi, tamamen kapalı lazer koruyucu kapak, profesyonel sayısal kontrol kesme sistemi, üst düzey ithal parçalar ve sıkı montaj sürecini benimser ve kesicinin güvenli, istikrarlı, verimli ve yüksek hassasiyetli çalışmasını sağlar.

Bunun yanı sıra, metal lazer kesici aynı makinede sac ve boru kesimi gerçekleştirebilir. Yalnızca işleminizi daha güvenli hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda kesme verimliliğinizi de artırır.

Stark Makine

GENEL ÖZELLİKLER

5. NESİL HAVACILIK TEKNOLOJİSİNE SAHİP ALÜMİNYUM ALAŞIMLI KÖPRÜ


Koruyucu fiber lazer kesme makinesi, kullanıcılara güçlü kesme yeteneği ve verimliliği sağlamak için tamamen kapalı lazer koruyucu kabin, zincir değişim platformu ve profesyonel CNC kesme sistemi kullanır. Aynı zamanda, en çok ithal edilen parçalar ve sıkı montaj süreci, makinenin güvenli, verimli ve yüksek hassasiyetli istikrarlı çalışmasını sağlar.

PARÇALI KUTU DAYANIKLI GÖVDE TASARIMI


Günümüzde kullanılan en üst düzey uçak teknolojisi gövde tasarımında ve yapım aşamasında kullanılmaktadır. Bu sayede gövde sağlamlık ve güç anlamında en üst seyivede olup çok uzun yıllar dayanıklılık göstermektedir.

HİDROLİK KALDIRMA PLATFORMU


Hidrolik kaldırma, platform mekanizmasının seviye sapmasını gerçek zamanlı olarak düzeltebilen, kesme alanındaki çalışma tezgahının tutarlı yüksekliğini sağlayan ve hızlı ve yüksek hassasiyetli kesim gerçekleştirebilen çok noktalı akıllı otomatik tesviye işlevi ile iyi manevra kabiliyetine sahiptir.

SMART ZOOM LAZER KESİM KAFASI


Güç derecesi 6KW / 8KW; ZOOM oranı 1,2X-4,0X; Gerçek zamanlı durum izleme özelliğine sahip akıllı sensör teknolojisi; EtherCAT protokolü.

  • EtherCAT tabanlı iletişim ve kontrol.
  • Durumu izlemek için 4 renkli LED lambalar.
  • Işın spot boyutunun otomatik değişimi.
  • Optimize edilmiş optik konfigürasyon ve pürüzsüz gaz devresi.
  • Camı kapatmak için sürekli izleme.
  • Üst kapak camı, kolimasyon lensini daha fazla korumak için kullanılır.

TAMAMEN KAPALI KORUYUCU KABİN


Geniş 32 inç ekran ve entegre izleme ve çalıştırma tasarımı kullanıcılara en üst düzeyde deneyim sağlar;Koruyucu kabin, operasyon sırasında makineyi durdurmadan makineyi izlemek için yerleşik bir kameraya sahiptir; bu, operatörün kesme işlemini gerçek zamanlı olarak gözlemlemesi için uygundur;

MAKSİMUM ESNEKLİK VE EN YÜKSEK VERİM


Kesme kafası ProCutter Zoom 2.0, minimum alanda maksimum ve esnek performans sağlar. 12 kW’a kadar lazer güçleri için her kalınlıktaki tüm malzemeler için mükemmel ışın üretir ve bu nedenle düz yatak sisteminiz için çok yönlüdür.

Kesme kafası ile hem kalite hem de hız açısından her zaman optimum proses sonuçlarını elde edersiniz. Kapsamlı hareket yolları ve lazer noktasının değişken büyütmesi sayesinde, her tür ve kalınlıktaki malzeme için optimum kesme ve delme işlemi ayarlanabilir. Sabit büyütmeli bir ürünle karşılaştırıldığında bu, bazı lazer kesim alanlarında %35’e varan hız avantajları sağlar. Kapsamlı hareket yolları, özellikle kalın malzemeleri işlerken avantajlıdır. Yeni süreçler kararlı bir şekilde uygulanabilir ve bileşenin mükemmel pürüzlülüğü ve kareliğiyle sonuçlanır.

MODÜLER TASARIM. MAKSİMUM ÇALIŞMA SÜRESİ


nLIGHT fiber lazerler maksimum çalışma süresi ve üretkenlik sağlar. Sektör lideri güvenilirliğe sahip tescilli bileşenlerimizden üretilmiştir. Modüler tasarımımız, kullanıcıların çalışır durumda kalması için bileşen düzeyindedir.

LAZER GÜÇ KAYNAĞI


1000W ~ 6000W TEK MODÜL CW FİBER LAZER, yüksek elektro-optik dönüşüm verimliliği, kompakt boyut, iyi ışın kalitesi ve bakım gerektirmeyen yüksek güçlü bir fiber lazerdir. Muadil ürünlere nazaran dayanıklı, kaliteli kesim, kolay servis, ürün yelpazesi ile birlikte makineye entegredir.

DİĞER ÖZELLİKLER

KESİM ÖRNEKLERİ


TEKNİK ÖZELLİKLER


VİDEOLAR


>Stark Makine

TEKLİF İSTE

Ürün veya ürün grubuna özel toplu alımlar için teklif isteyin